Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Změna je život

Září 2nd, 2005 · 1 Komentář · Dlouhá chvíle

Tak jsem po roce a půl zvedl kotvy a odstěhoval se z Prahy zpět na Ostravsko. Našel jsem si tady práci a jednu moc prima holku, takže nebylo moc nad čím přemýšlet a přestěhoval jsem se.
Do Prahy jsem se stěhoval s jednou taškou přes rameno, zpátky už bylo ale třeba použít koňských sil v podobě dodávky. Tímto chci poděkovat Džendysovi a jeho bráchovi, za to že sehnali dodávku, pomohli mi se stěhováním a vůbec mi pomohli vyřešit spoustu věcí okolo.
Dnes jsem druhý den v nové práci a připravuji se na pondělní odlet do Finska na školení. Měl bych tam strávit celkem 6 týdnů, takže snad budou nějaké zajímavé poznatky, které budou stat za „blognutí“. Zatím jsem zjistil jenom, že budu mít pravděpodobně docela problém s finskými názvy měst, vesniček, ulic a autobusových zastávek. Vypadá to, že budu muset vždy vzít papír a porovnat nápis na papíře s nápisem na zastávce, protože názvy jako „Kararisti, Katajanokka skatudden, Karamalmens skola, Leppavaaran keskus“ sice občas vypadají vtipně, ale pro nás čechy jsou docela nezapamatovatelné.
Ještě jsem nikdy neletěl a už vůbec ne do Finska, takže pokud máte nějaké poznatky, jako co si vzít, případně nějaké zajímavosti, na které se připravit, předem děkuji za jejich opis v komentářích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist