Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Zn. Notebook na hry do 20 000 Kč

Květen 17th, 2019 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

Sháníte herní notebook, ale nechcete do něj investovat více než 20.000 Kč. V tom případě bystě měli vědět, jaké vlastnosti by takovýto „levný“ herní notebook měl splňovat. Některé vlastnosti dražších herních notebooků lze oželet, v jiných ohledech ovšem není dobré na některých komponentech šetřit.

Co byste od notebooku do 20.000 Kč měli požadovat?

V prvé řadě by vám měl nabídnout rozlišení minimálně 1 920 ×1 080 bodů. Dále by měl disponovat panelem typu IPS. Operační paměť herního notebooku by měla být minimálně 8 GB. Další polovina potřebných GB by měl mít disk SSD.

Ke kvalitnímu zážitku by vám měl dopomoci zejména procesor řady Core i5 či dokonce Ryzen 5. Neopomenutelnou součástí by měla být rovněž i dlouhá výdrž baterie, která vám zaručí ničím nerušený herní zážitek na desítky hodin.

Co by naopak neměl notebook do 20.000 Kč mít?

Velký pozor si při svém výběru dávejte zejména na displej s takzvaným TN kabelem. Dále byste měli oželet plotnový disk bez SSD části nebo Optane paměti. Dále je dobré se vyhnout úsporným modelům procesorů Intel sedmé generace.

Vedle šlápnete i s plastovou konstrukcí. Vždy počítejte s tím, že pokud se bude jednat o levný herní počítač, budou se výrobci snažit používat i takové komponenty, které se do samotné ceny budou muset vejít. Ne vždy se tak bude jednat o kvalitní komponenty.

S repasovanými herními počítači neprohloupíte

Pokud se budete snažit sehnat kvalitní herní počítače do 20.000 Kč, můžete se porozhlédnout i po repasovaných typech počítačů, které jsou mnohdy až o 70% levnější než jejich noví kolegové, kteří za nimi mnohdy dokonce i zaostávají v mnoha ohledech.

Herní PC je třeba totiž vybírat s velkou obezřetností. U těchto počítačů se neobejdete bez kvalitní herní grafiky a také rozlišení, které je pro samotné hraní převelice důležité.

Ve většině případů herní stolní počítače umí svým klientům nabídnout neočekávaný zážitek a to zejména díky tomu, že jejich výkon stačí na dnes již velmi propracované a co se týče grafiky, velmi náročné počítačové hry.

Repasované počítače jsou mnohdy počítači, které se využívali například ve školách k výuce IT, dále se může jednat o kancelářské počítače z vyřazených firem či o počítače, které si někdo nechal sestavit a poté poslal o dům dále.

Tyto počítače patří většinou k vyšším produktovým řadám výrobců, dělané na výdrž a výkon. Mají dobře vyřešené odvětrávání grafiky, což oceníte zejména při náročnějších hrách. Kromě jiného ušetříte nemalé peníze. A pokud si myslíte, že se na takovýto repasovaný počítač nebude vztahovat záruka, mýlíte se. Tyto počítače vám nabídnou klasickou dvanácti měsíční záruku se vším všudy.

Autor: inComputer.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist