Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Stěhování telefonní linky II

Srpen 16th, 2006 · Komentářů: 3 · Dlouhá chvíle

Anabáze se stěhováním telefonní linky Českého telecomu pokračuje. Nevím jestli jsem jediný, kdo má s jakýmkoliv požadavkem na český telecom takové trable, a téměř každá věc narazí na nějaký „neřešitelný“ problém. Dnes jsem volal, abych si ověřil, zda mi již byla zrušena služba Iternet express z důvodů stěhování. Bohužel mi bylo řečeno, že je tam nějaký technický problém a že si mám zavolat v pátek, tak jsem alespoň nahlásil změnu adresy a tarifu, tarif bude údajně změnen od zítřka. V pátek by mi ale zase řekli, že si mám zavolat ve středu, takže po předchozích zkušenostech raději zavolám už zítra a budu to popohánět každý den.

Mimochodem, věděli jste, že existuje tarif Telefon Express Mini, jehož existenci se zřejmě v rámci možností snaží telecom zatajit? Veškeré ceny za volání a všechny další poplatky jsou stejné jako u nabídky telefon express standard, jen paušál je nižší, za to ale ke každému volání zaplatíte poplatek. Musíte si přečíst malou poznámku se dvěmi hvězdičkami ve znění Pro všechny hovory uskutečněné s cenovým tarifem Telefon Expres Mini platí příplatek k hovoru 5 Kč bez DPH (5,95 Kč s DPH). Koneckonců, porovnejte si tyto tarify sami. Pokud z pevné vůbec nevoláte tak jako já, a máte pevnou linku jen kvůli ADSL, možná bude i pro vás tento tarif nejvýhodnější. Je to sice úspora jen 50 kč, ale každá koruna, která nepůjde do telecomu je dobrá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

3 Komentářů ↓

 • Zuza

  To jsi napsal moc hezky. Hlavne tu posledni vetu 🙂

 • Anonym

  Musím podotknout,že nejsi sám co má tak dobré zkušenosti s Telefonicou. U mě byl asi 4x dealer a moc mě přemlouval abych si zřídil telefonní linku. V touze po internetu a nemožnosti jiného řešení/kromě mobilu pomalé a drahé/ jsem po tom nakonec „skočil“.
  Jaké bylo moje překvapení,když asi po třech týdnech od podepsání smlouvy přišel dopis,v něm nová smlouva na dobu neurčitou připravená k podepsání a s dovětkem,že z technických důvodů nelze službu zřídit. Ať prý podepíšu novou smlouvu a zhruba do půl roku se mi ozvou.
  Přitom soused naproti cca 40 metrů pevnou linku má už léta.
  Nakonec všechno zlé je k něčemu dobré přišla společnost nabídli WI-FI do dvou dnů zapojili jede to 2mb/s sdílení 10 a o 200,- levnější než Telecom. Hurá jen tak na ně.

 • Mike

  O2 jsem odhlásil a přešel ke Karnevalu. Cena je o 100,- nižší a rychlost i FUP vyšší.:mrgreen:

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist