Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Stěhování telefonní linky

Srpen 11th, 2006 · Zatím nejsou komentáře · Dlouhá chvíle

Hodně vody uběhlo a hodně věcí se změnilo od dob, kdy jsem popisoval situaci, která vládne kolem zřizování pevné telefonní linky, žádání o ADSL, technického šetření ADSL, a konečného zřízení ADSL. Co se však příliš nezměnilo je Český telecom, který nyní již oficiálně pod hlavičkou Telefónica O2 Czech republic vyvádí stále stejné kousky.
Tento týden jsme „příjemně“ strávili stěhováním do většího bytu. Dnes jsem volal do společnosti Telefónica aby mi přestěhovali pevnou telefonní linku. Bylo mi řečeno, že telefonní linku mi mohou přestěhovat za korunu, pokud o to požádám do konce měsíce. Příjemná informace, ovšem každá další informace již tak příjemná nebyla. Abych vůbec mohl o přestěhování linky požádat, je třeba zrušit službu Internet Express – na to mají pět dní. Takže příští středu mám zavolat, jestli stihli Internet Express zrušit a pokud ano, budu moci požádat o přeložení pevné telefonní linky (na což mají zase nějakou lhůtu). Až mi ji namontují, budu moci (resp. budu muset abych neplatil penále) zažádat o zřízení služby Internet Express, což bude muset projít technickým šetřením (lhůta 20 dní), atd, atd… historie se opakuje, jen s tím rozdílem, že tentokrát už nemusím čekat na modem, protože mám jeden od posledního telekomunistického dobrodružství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist