Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Proč zvážit pomaturitní studium 2019/20?

Březen 11th, 2019 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

Únorové dny se nám pomalu (trochu kecáme, ten měsíc, co kolem nás jen tak proběhl, to byl únor, vážení!) přehoupl do dnů březnových. My už pomalu s přicházejícím jarem odkládáme zimní čepice a vyhlížíme v dálce letní čas. Marně pátráme v diáři na rok 2019 (který jsme snad jen před malou chvílí všichni pořídili!) po uplynulých dnech, týdnech a měsících.

Ani studenty, kteří začali navštěvovat pomaturitní studium jazyků až ve druhém pololetí, nemůžeme považovat za žádné zelenáče. Stejně jako jejich spolužáci, jež to s námi táhnou od začátku roku, se už taky pilně nějakou tu dobu připravují na nadcházející státní jazykové zkoušky, které je (s leopardí rychlostí letošního roku) co nevidět čekají.

Všichni dohromady se už nicméně těšíme na to, až nám jarní slunce začne opravdu ukazovat svou sílu – a jazykové třídy se budou moct aspoň na několik hodin či dnů v týdnu přesunout z vyhřátých učeben na příjemný travnatý koberec nedalekého lužáneckého parku.

Co tedy čeká naše současné studenty v příštích několika týdnech a měsících, už víš. Co že je to ale za šrumec v naší jinak velmi poklidné kanceláři? To už se přece naše pomaturitní angličtina, němčina a další jazyky chystají na nový školní rok 2019/2020.

Stejně jako zkoušky našich studentů, tak i letošní maturanti mají svou velkou zkoušku téměř za rohem (a pokud si myslíte, že je ještě brzo, zkuste to říct nějakému vyděšenému letošnímu maturantovi a patrně dostanete maturitními okruhy po hlavě!).

Máš letos taky před maturitou – a Ty sám bys už rád věděl (a měl jistotu) co Tě čeká po ní? Ať už se mezi jazykovou a vysokou školou přímo rozhoduješ nebo výšku určitě zkusíš, ale chceš mít přesto jistotu zachování statusu studenta i na další školní rok, pak je dnešní článek určený přímo pro Tebe. Přestaňme chodit kolem (už pravděpodobně studené) horké kaše – a pojďme se podívat na to, proč je nejlepším možným rozhodnutím stát se součástí naší pelikání party!

Udržíš si status studenta

Uznáváme. Není to přímo o nejromantičtější důvod, jako třeba „chci se naučit mluvit 6 jazyky a pak na kánoi procestovat svět“, ale je to zkrátka důvod velmi pochopitelný a – pragmatický.

A vlastně je to taky asi ten nejčastější důvod, proč studenti pomaturitní studium němčiny, angličtiny a dalších jazyků začnou studovat. A i když je jejich záměr přeci jen ten, naučit se perfektně jazyk, to, že si zachovají veškeré studentské výhody, na které si během dosavadních studií zvykli, je skvělým bonusem navíc.

Bez přijímacích zkoušek k jazykovému certifikátu

Žádné Scio testy (a tím pádem stresy) Tě před přijetím do Jazykové školy Brno PELICAN nečekají, nemusíš mít obavy. Jediný test, který Ti před samotných začátkem školního roku přistane na stole, je test rozřazovací.

Jelikož nejsme vědmové ani čarodějníci a modrý klobouk z Harryho Pottera nám na poličce taky zatím chybí, pomůže nám jednoduše tento test odhalit Tvoji znalost jazyka, ke kterému se do pomaturitního studia hlásíš. A Ty se tak skutečně dostaneš do studijní skupiny, která bude plně vyhovovat Tvým dosavadním dovednostem.

Po absolvování ročního pomaturitního kurzu pak budeš moct své jazykové schopnosti otestovat a zpečetit státní jazykovou či jednou z Cambridgeských zkoušek. Že nevíš, jaká to bude? S tím si teď nelam hlavu.

S rozhodnutím Ti pomůže zkušený lektor, který bude Tvé dovednosti již dobře znát a doporučí Ti, na kterou zkoušku si troufnout. Věř tomu, že ať už budeš z naší školy odcházet s jakýmkoliv jazykovým certifikátem, otevře Ti toto „zpečetění“ dveře do světa i k lepším kariérním příležitostem!

Kurz druhého jazyka k pomaturitnímu studiu zdarma

Že v tom je určitě nějaký háček? U PELICANa ani náhodou! Víme totiž, že znalost jednoho cizího jazyka v dnešní době zas až takový dojem na případného zaměstnavatele neudělá.

Také z toho důvodu jsme se rozhodli všem našim studentům navštěvujícím pomaturitní studium nabídnout ke studiu taky klasický jazykový kurz druhého jazyka zdarma. Ti letošní měli na výběr mezi francouzštinou, španělštinou, ruštinou, angličtinou a němčinou

A to nejlepší nakonec. Když se k pomaturitnímu studiu přihlásíš během měsíce března, zaplatíš z původní ceny 24 400 Kč pouze 20 400 Kč. A pokud stále váháš, mysli na to, že pomaturitní studium jazyků nabízí skvělou příležitost, jak se za relativně krátkou dobu zlepšit v jazycích. Tedy v dovednostech, které se Ti budou v budoucím životě stoprocentně hodit.

Tak se těšíme na viděnou!

Tvůj PELICAN


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist