Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Novinky v mém podnikání

Únor 25th, 2010 · 1 Komentář · Podnikání

V posledních několika týdnech se toho událo docela hodně. Tak si to tady shrnu ať si to vlastně i sám ujasním.

1) Rozešli jsme se se společníkem Michalem. V klidu a míru, i když nějaké třecí plochy vzniknou vždycky, podstatné je, že i nadále zůstáváme přáteli.
– K tomu se vlastně také váže uspořádání naší první (a poslední) valné hromady s notářským zápisem, doplacení vkladu základního kapitálu a další papírování po soudech a bankách.

2) Tím pádem vlastně již zanikl důvod proč bych měl mít kancelář v Ostravě. Takže jsme digimodely a kancelář během víkendu přestěhovali do Orlové. Najdete nás v Doubravanu.

3) Někdo nám hacknul server a dal nám na stránky moc pěkný obrázek „někoho v kapuci“.

Odřízli jsme jej poměrně brzy, ale ještě 3 dny trvalo, než jsme obnovili všechny weby, které byly zasaženy.
Důvodem hacknutí byl pravděpodobně nezáplatovaný Zencart, který měl bezpečnostní jámy. Nakonec jsem se po několika hodinách příprav na update rozhodl jej neudělat a udělat si vlastní udělátko, které další pokusy znemožní. – bylo to rychlejší.
Tady musím dát Soukimu za pravdu, že někdy prostě nad hostované řešení eshopu není. V takovém případě bych prostě jenom oznámil že mi nejede web a kucí by se o to postarali. (předpokládám)

Do toho mě celou dobu bolely zuby (4) takže poslední týden byl opravdu vyčerpávající. Ale už se to uklidňuje, takže doufám, že mne tyto změny zase posunou někam dále.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

  • Mirek Hoza

    Až budu v domovský končinách, stavím se na cígo. Na tu hlášku o technických problémech jsem koukal jako tele na nová vrata, v těchto situacích si nechci ani představit, co bych dělal, kdyby pán v kapuci navštívil mě. No a proto se pracuje na čem? Na přechodu k Soukimu 🙂

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist