Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Hodinky Breo

Září 16th, 2009 · Zatím nejsou komentáře · Zajímavé WWW

PR Článek

Breo Roam-Neon-PinkZnačka Breo původně pochází z Velké Británie. Jedná se o mladou značku, která teprve nedávno uvedla svoji první kolekci, která si okamžitě získala obdivovatele, a tak prorazila na anglickém trhu, díky tomu se úspěšně zařadila mezi přední světové značky. V současnosti se její značkové výrobky prodávají po celé Evropě. Samozřejmě, že usiluje také o to, aby mohla ovládnout další zahraniční trhy.

Breo nabízí jedinečné skvosty, které splňují řadu specifických norem. Značka Breo je k dostání zejména u obchodníků, kteří jsou solidní. Od ostatních značek se snaží Breo odlišovat především ojedinělým designem a použitými unikátními materiály. Značkové Breo výrobky jsou vyhledávany všemi věkovými skupinami. Prezentuje se hlavně sportovním stylem, který je umocněn komfortem. Breo se zaměřuje na milovníky skateboardingu, snowboardingu a dalších boardových sportů. A právě tento styl se odráží v jeho designu.

Breo výrobky mají svůj osobitý a exkluzivní styl. Značka Breo vychází z opravdu jednoduché filozofie, která se snaží na sebe upoutat pozornost veškerou veřejnost a využívat neustále nové příležitosti. Nebrání se také použití nejmodernější technologie a inovací. Breo nabízí svým zákazníkům kreativní a velmi zábavné výrobky, které na venek prezentují svým stylem.

Pro volný čas či sportovní aktivity navrhla značka Breo unikátní kolekci hodinek, které jsou vyrobeny z přírodního materiálu tedy kaučuku. Každému zákazníkovi ihned padnou a jsou skvělým módním doplňkem. Hodinky váží pouze deset gramů a dovolují provádět různé spektrum činností. S Breo hodinkami se dá potápět až do deseti metrů, neboť jsou vodotěsné. Můžete si je vzít třeba na pláž, k jezeru nebo k sportovním aktivitám, ať provádíte jakoukoliv činnost, vždy Vás budou tyto hodinky prezentovat.

Zdůrazní Váš originální styl života. Hodinky Breo si můžete zakoupit dokonce ve čtrnácti excelentních barevných provedeních, a to zejména v bílém provedení, černém, červeném, modrém, oranžovém, purpurovém, růžovém, šedém, zeleném, žlutém, neonovém, oranžovém, zeleném, růžovém a žlutém. Na trhu existují tři velikosti. První velikost je S, která vyznačuje délku šestnáct centimetrů. Druhá velikost je M, ta je dlouhá sedmnáct centimetrů. Poslední velikost je L a ta je prodávána v délce osmnáct centimetrů.

Hodinky jsou opatřeny LCD displejem a mají vyměnitelnou baterii, která se dá jednoduše nahradit za novou. Samotný náramek je složen z příměsi prachu z Turmalínu a přírodního polodrahokamu, které mají na lidský organismus velmi užitečný vliv. Díky tomu dochází ke zvýšení koncentrace, zlepšení vitality, pohybu, tělo se přirozeně detoxikuje, člověk lépe spí, relaxuje či medituje. Jsou k dostání za čtyři sta čtyřicet čtyři Kč. Značka Breo poskytuje zákazníkům záruku dvacet čtyři měsíců na tento produkt.

Pokud se řadíte mezi sportovní nadšence a zrovna sháníte vhodný doplněk, který Vás zkrášlí a dá Vám pocit exkluzivity, značka Breo Vám právě nabízí speciální kolekci těchto hodinek Breo. Tyto hodinky sluší jak mužům, tak i ženám bez rozdílu věku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist