Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

úžasný .net hosting

Prosinec 6th, 2006 · Zatím nejsou komentáře · Zajímavé WWW

Člověka někdy namíchnou tak, že mu to nedá a musí si postěžovat na blogu, s pocitem, že když budou na firmu špatné reference, ubyde jim zákazníků, a to jim patří. Jako šafránu je však bohužel služeb, kde vše funguje naprosto dokonale. Nedá mi to a musím se podělit po dlouhé době o velkou spokojenost se službami jedné firmy, které poskytuje .net hosting pro můj web www.digireality.cz.
Zřízení a přesun webu od jiného poskytovatele, byl naprosto bezproblémový a já jsem nemusel téměř nic dělat, jen dát svůj souhlas. Kdykoliv jsem cokoliv potřeboval, pokud to bylo v pracovních hodinách, vše vyřídili v řádu minut. Technická podpora je naprosto báječná. Kdyby to takto fungovalo všude, na světě by se žilo o mnoho lépe ;).
Právě bezproblémově proběhnul přesun mého webu na nový server. Vše začalo tak, že jsem se ptal zda-li je možné použít fulltext search, bylo mi řečeno, že zatím ne, ale připravuje se nový server. Měl jsem se zeptat za týden. Tak jsem se tedy zeptal, server byl již připravený. Přesun jsme tedy domluvili a proběhl dle plánu. Reakce na mé emaily byly celou dobu v řádu minut, a to nemluvím jen o odpovědi jako takové, ale o odpovědi, která sděluje, že je vše co jsem žádal již hotovo.
Na stránkách www.dotnethosting.cz je také chat s operátorem, který je také úžasná a funkční věc. Za vše hovoří přepis jednoho chatu, který jsem zde opravdu zažil.
Věc: Nastavení práv na zápis do adresáře /adresar
Klient: Jiří Herník
10:02 klient: Dobrý den
10:04 Technická podpora: Dobrý den, práva jsme vám nastavili.
10:05 klient: neuvěřitelné, děkuji a nashledanou.
10:05 Technická podpora: Není zač, přeji hezký den.

Ale abych pořád jen nevychvaloval do nebes, samoobslužná aplikace by chtěla ještě trošku dodělat, abych si například výše zmíněné práva mohl nastavit i sám. I když v případě takto dokonalé technické podpory to není žádný velký problém.
Tímto bych chtěl pochválit hosting www.dotnethosting.cz a říct, že si u nich opravdu libuji.
Pro pochybovače – toto opravdu není zaplacený článek 😉


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist