Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Nejlepší myš na světě – A4Tech Bloody V7

Červenec 23rd, 2013 · Zatím nejsou komentáře · Počítačové tipy

bloodyv7Protože se mi po šesti letech roztřepil ocásek mé milované usb myšky A4Tech X7, musel jsem se poohlédnout po jiné.

Vzhledem k mé spokojenosti se značkou A4Tech, jsem ani nic moc jiného nehledal a nezkoumal. Prošel jsem si tedy nabídku a našel jsem myš pod obchodním názvem Bloody v7, která mě nadchla tak, že jsem se rozhodl napsat malou recenzi.

Myš sedí dobře v ruce, má podpěru na palec a prsteníček. Nevím proč, ale podpora prsteníčku mě zezačátku trochu mátla při pravém kliku, ale to rychle přešlo.

Myška příjemně klouže a neměla zatím problém na žádném povrchu. Bezdírkové zpracování optiky je taky fajn, nezanáší se nečistotami. Kablík je opletený, takže snad vydrží déle i při mém častém cestování a přenášení.

To všechno jsou jenom mírné plusy, ale to co považuju za naprosto nejlepší, je rychlost. Možná se to zdá jako hloupost… Jak může být myš rychlá? Výrobce udává zpoždění kliku 1ms, oproti jiným myším které mívají až 18 ms. Protože jsem myš vybíral zejména pro kancelářskou práci, nevěnoval jsem tomu moc pozornosti. Ale někdy mám pocit, že aplikace zareagovala ještě dřív než jsem kliknul. Ten rozdíl je opravdu znát i v kancelářských aplikacích. Neuvěřitelné!

Další velkou výhodou je, že nastavení myši se ukládá přímo do její vnitřní paměti, takže jakmile ji jednou nastavíte, už nebudete nikdy potřebovat žádný ovladač, aby fungovaly další tlačítka myši. To opět zrychluje odezvu tlačítek zpět a vpřed (nebo cokoliv si tam nastavíte). A navíc nemusí běžet žádná utilita v tray. Pokud potom myš připojíte k jinému počítači, vše bude tak, jak jste si nastavili, bez instalování čehokoliv.

Další věc je možnost ukládání maker a vylepšená střelba dávek v FPS hrách. To jsem ale zatím neměl potřebu nějak víc zkoumat. Stejně jako placené odblokování režimu CORE 3, které na kancelářskou práci a občasnou hru nepotřebuji.

 A to všechno za necelé pětikilo na alze.

 

Další recenze v angličtině zde

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy: ···

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist