Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Opera pro mobil

Březen 16th, 2006 · Komentářů: 2 · Nezařazené

V Opera software umožnili uživatelům mobilních telefonů končeně brouzdat po internetu nejenom na wap, ale také na klasické www stránky. Stačí si na telefon podporující java aplikace nainstalovat browser opera mini Celý fígl spočívá v tom, že předzpracování (preprocessing) stránky pro zobrazení na malém displeji mobilního telefonu probíha na serveru opery, nikoliv uvnitř telefonu. Což je poznat v rychlosti načítání stránek – do telefonu se totiž načítá už jen to důležité, všechen balast okolo se zahodí již na opera serveru a tudíž jej nemusíte stahovat.
No vlastně, můžete si Operu vyzkoušet sami Opera Mini


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • Pavel@cetoraz

    No ale to není úplně pravda. Opera Mini je www browser a jako takový se tak chová. To, co používá předzpracování na serveru Opery je Opera Mobile.

  • Jiří Herník

    No já bych se možná hádal. Toto je z propagačních materiálů:
    Instead of requiring the phone to process Web pages, it uses a remote server to pre-process the page before sending it to the phone. This makes Opera Mini™ perfect for phones with very low resources, or low bandwidth connections. Opera Mini™ offers the same speed and usability as the renowned Opera mobile browser.

    Takže podle tohoto používá Opera mini toto předzpracování stejně jako Opera mobile

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist