Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

java hry na mobil zdarma

Prosinec 19th, 2006 · Komentářů: 14 · Ostatní

dwinde - java hry na mobil zdarmaUž je to delší dobu co jsem psal o mobilních telefonech. Dneska vám představím jednu z mých nejoblíbenějších her. Je to chytlavá logická java hra, která je ke všemu zcela zdarma. A měla by jet na všech mobilech podporujících java hry a aplikace, tzn všechny trochu novější telefony nokia, sony ericsson, siemens, benq, motorola a další. Sám sem tuto hru rozjel na telefonech Sony Ericsson k700i, Nokia 7610, Motorola V3. Pokud vám hra jede i na jiných telefonech, dejte vědět v komentářích pod článkem.
V podstatě se jedná o jednoduchou logickou hříčku, kde bude vaším úkolem vždy kliknout na co největší souvislou část v jedné barvě a tím celou tuto část zničíte. Aby to však nebylo tak jednoduché, kostičky neustále přibývají po celých řadách a tlačí vás k hornímu okraji. Pokud se k hornímu okraji dostanete – je konec. Po několika hrách chce být člověk lepší a lepší, zvlášť když se podívá na globální highscores. Zjistil jsem, že na sté místo mi chybí 239 bodů – nahrál jsem tedy zatím nejvíce 5960 bodů. Tak napište, pokud mne trumfnete.
Konečně tuto, a další tři java hry na mobil zdarma si můžete stáhnout ze stránek výrobce
Těmi dalšími třemi Java hrami jsou Minefield, což je obdoda min ve windows, dále pak Reversi, což je také pěkná logická hra, tak trošku na způsob hry piškvorky. a třetí je Othello, ale tu jsem ještě nezkoušel.

Pak tady mám ještě jednu klasiku, kdo si pamatuje staré známé lemmings? a víte, že jsou lemmings pro mobil?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy: ···

14 Komentářů ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist