Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Jak se těží Bitcoiny dnes

Květen 18th, 2015 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

bitcoinV minulosti jsem zkoušel těžit bitcoiny na grafických kartách doma v obýváku. Zhruba za tři měsíce jsem vytěžil jeden bitcoin a sežral megawatt elektřiny. to je při současných cenách asi 4000 kč, pokud připočtete cenu HW, hluk a teplo, tak to zase tak výhodné nebylo. Vyšlo mě to asi na stejné peníze jako kdybych si bitcoin koupil.

Nejjednodušší cesta k bitcoinu je asi zakoupit si je na různých bitcoinových automatech rozmístěných již minimálně v Praze a v Bratislavě. Nebo se dají pořídit na různých burzách – např bitstamp – kde prostě pošlete peníze mezinárodním převodem a nakoupíte bitcoiny na burze. No a posledním způsobem, který jsem vyzkoušel je koupit bitcoiny na localbitcoin.

Dále můžete stále těžit doma na grafických kartách, ale to už je dávno za zenitem, nebo si můžete pořídit různé těžební stroje na internetu. Z nejznámějších například ButterFly.K tomu musíte mít přístup ještě k nějakému poolu a všechno nataktovat, seřídit a zajistit spolehlivost, zaplatit elektriku a postarat se o odvod tepla. No prostě získáte hučící krabici.

Existuje však ještě jiný přístup – těžba v cloudu. Nepotřebujete k tomu žádné spolehlivé připojení k internetu, elektriku ani HW. Funguje to tak, že si prostě pronajmete výpočetní výkon u někoho ve farmě. Funguje to podobně, jako když si kupujete akcie firmy na těžby uhlí. Zaplatíte jim výkon, který oni instalují a vy pak inkasujete zisky, které byly tímto výkonem získané.

Vyzkoušel jsem jich také několik, ale bez rizika to samozřejmě není. Mám však jeden tip, o který jsem se chtěl podělit. Po cca 120ti dnech jsem dostal zpět veškeré bitcoiny, které jsem zaplatil a zbytek roku už mne čekají jenom zisky. Přihlásíte se, vyberete množství výkonu. To znamená návratnost investice :120 – 150 dnů to je 100% zisk za rok.

Do konce týdne je nyní akce, že získáte kontrakt na dva roky. To je za dva roky navratnost až 300%. Zní to pohádkově, ale já jsem zatím všechno dostal. Výplaty jsou každý den do vaší bitcoinové peněženky.

UPDATE! Bejvávalo, je to podvod 7.6. vybrali všechny prachy a přestali vyplácet.

BitcoinCloudservices.com je podvod!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy: ···

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist