Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

hymna pro Xbox 360

Leden 15th, 2007 · 1 Komentář · Počítačové tipy, Zajímavé WWW

Jak jistě víte microsoft nedávno uvolnil do prodeje herní konzoli XBOX 360. Věděli jste však, že pro konkrétně XBOX 360 existuje i hymna a to v češtině?
Nahrala ji skupina Cryptah Scors a stáhnout si ji můžete zde.

Nevíte co je XBOX 360? přečtěte si tedy definici z webu wikipedie.

Xbox 360 Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Herní konzole Xbox 360 s ovladači

Xbox 360 je herní konzole vyvinutá společností Microsoft ve spolupráci se společnostmi IBM, ATI, Samsung a SiS. Xbox 360 je první konzolí, která byla uvedena v sedmé generaci konzolí a soupeří s konzolí Playstation 3 od firmy Sony a Wii od Nintenda. Xbox-360 je nástupcem Xboxu, který byl, především v USA, velmi oblíbený.

Hardware

Xbox 360 pristupuju k hardwaru novým způsobem narozdíl od svého předchůdce. Rozdíl se dá jednoduše určit tak, že o Xbox se dalo laicky říct, že je to modifikované PC zatímco Xbox 360 je od základu stvořen jako konzole.
CPU
Xbox 360 obsahuje CPU s označením Xenon-CPU (nebo také XCPU)u Microsoftu a „Waternoose“ u IBM je upravenou verzí tříjádrového PowerPC od IBM. CPU dává důraz na velký výkon pří operacích s plovoucí desetinou čárkou za pomoci několika FPU a SIMD vektorových jednotek v každém jádře. Procesor je schopen teoretického výkonu 115.2 gigaflops. Každé jádro je schopné simultálního multithreadingu a je časováno na 3.2 gigahertz. Xenon je vybaven 1 MiB Level 2 cache na křemíku která funguje s poloviční frekvencí CPU. Cache je sdílená pro všechny tři jádra. CPU taktéž obsahuje ROM s zakódovanými bezpečnostními klíči Microsoftu, které se používají pro dekódování herních dat.

zdroj:
originální článek XBOX 360 je zde na wikipedii,
oficialní stránky xbox 360 jsou na http://www.xbox.com a http://www.microsoft.com/xbox/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist