Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Benzinový marketing

Leden 15th, 2008 · Komentářů: 2 · Dlouhá chvíle

Dnes mi přišel email s výzvou jak bojovat proti zvyšujícím se cenám benzinu. Tento email však pravděpodobně vymyslel někdo, kdo vůbec netuší, že podstatná část ceny benzinu (cca 12 kč za litr) se odvádí státu v podobě spotřební daně. Další věc je to, že cenu benzinu až tak úplně neurčují koncoví prodejci benzinu, ale jistě jsme již slyšeli o kartelu OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), který v podstatě řídí cenu nafty.

Nicméně Shell má opravdu obvykle nevyšší ceny benzinu ve městě – u nás někdy až o 1 kč oproti průměru, řeší to zase spoustou různých slev a bonusů (smart karta) což se například lidem, kteří používají auto zaměstnavatele, nebo i pro vlastní podnikání může vyplatit. Benzín totiž platí zaměstnavatel, a odměny od shell dostanou „zadarmo“.

Zde je tedy text této zprávy, neříkám ani tak ani onak, zařiďte se podle sebe.

Předejte tuto zprávu vašim přátelům, a to kvůli vedení inteligentní války proti naftovým společnostem.

Říká se, že cena benzínu brzy překročí 1,50 Euro za litr. Chcete, aby se cena snížila? Musíme společně a solidárně reagovat!

Někdo přišel na geniální myšlenku, a to mnohem více smysluplnější než byla ta – nekupovat benzín v určitý den v dubnu nebo květnu. Naftové společnosti se této myšlence velmi dobře zasmáli, protože věděli, že když nebudeme kupovat benzín, ublížíme si tím jen sami sobě.

Avšak následující nabídka se může ukázat jako velice účinná, pokud bychom ji všichni striktně dodrželi!
Dejte si čas s přečtením této zprávy až do konce a spojte se s námi.
Naftové společnosti nám vnucují myšlenku, že jejich ceny jsou pro nás velmi výhodné. Ale vy si myslíte, že výhodné je kupovat benzín za 58,9 centů za litr.
A to my také!
Musíme jim tedy společně ukázat, že jsme to my kupující a ne oni prodávající, kdo bude regulovat ceny nafty na trhu, protože vzhledem ke každodennímu zvýšení cen benzínu musíme reagovat jako spotřebitelé!
Můžeme mít skutečný vliv na trh s benzínem, pokud tuto akci povedeme všichni společně ve válce proti těmto cenám.

Takže tady je návrh: Nekupme ani kapku benzínu u dvou nejdůležitějších naftových společností (ve skutečnosti je to stejně pouze jedna) SHELL a ESSO.
Pokud oni neprodají benzín, budou muset snížit jeho cenu. Pokud oni sníží ceny, ostatní společnosti je budou muset následovat.
Aby to mělo skutečný vliv, musíme získat spolupráci miliónů klientů SHELLu a ESSA. Dodržením tohoto nám dává možnost toho dosáhnout.

Tato zpráva byla zaslána přibližně třiceti osobám. Jestliže každý z nich to pošle zhruba deseti dalším (30×10 = 300), a tito udělají to samé (300×10 = 3000) atd., tuto zprávu může obdržet více než 30 000 000 spotřebitelů.
Všechno, co musíte udělat, je to, poslat tuto zprávu deseti lidem a požádat je,aby udělali totéž. A samozřejmě nezapomeňte bojkotovat SHELL a ESSO !
Toť vše, pokud si myslíte, že můžeme společně vyprovokovat cenu benzínu, pošlete tuto zprávu všem vašim známým. Zkusme to, nemáme co ztratit !


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • qwertz

    taky mi přišel mail s tímto obsahem, ale po předchozím školení od tebe o Hoax, jsem se prvně podívala na tu adresu a pak se rozhodla, že to dál nepošlu 😉

  • Radim

    To je ale p……. dovol abych se zasmál 😆

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist