Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

život je na hovno

Říjen 19th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Nezařazené

Nejnespravedlivější věcí na životě je způsob, jakým končí. Život je těžký, zabírá Vám spoustu času a co dostanete na konci? – Smrt.
To je nejaká odměna?
Představte si, že by to šlo obráceně: Nejdřív zemřete. Potom nějaký čas žijete v domově důchodců, dokud Vás nevyrazí, protože jste moc mladí. Dostanete zlaté hodinky a půjdete na 40 let do práce, kam budete chodit do té doby, než budete dost mladí na školu. Pak už to jede jako po másle: alkohol, holky, drogy, večírky, … Vysoká škola, střední škola, základka.
Stanete se dítětem, hrajete si, nemáte žádnou zodpovědnost. Stanete se miminem. Postupně zapomenete chodit a vrátíte se do bříška. Posledních 9 měsíců vás máma bude nosit a nakonec skončíte jako … orgasmus!

Dneska se nám urodilo, tak ještě jeden na stejné téma 🙂

Starý irský děda vypráví: „Hele, vidíš támhletu kamennou ohradu? Tu jsem postavil těmahle dvěma rukama, kámen po kameni jsem skládal po několik měsíců. A myslíš,že mi říkají McGregor-co-postavil-plot? Ne.“ „A vidíš támhle to molo, co se táhne az k obzoru? Prkno po prknu, kůl po kůlu jsem stloukal půl roku. A myslís, že mi říkají McGregor-co-postavil-molo? Ne.“ „Ale jednou v živote člověk ošuká kozu…“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist