Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Závist závist

Srpen 11th, 2004 · komentáře 2 · Ostatní

Navíc mi tady teď jestě přibyl jeden comment k minulému spotu, ktrerý mě přiměl změnit trošku názor… Teď jsem si prostě jistý že jde o závist.
stránka je tady:
http://bezeselemovacirucovicky.nazory.cz/

Cituji: Není dobře, když se to vyhlašovatelům soutěže povede, protože potom budou mít moc dobré místo ve všech vyhledávčích, a to na hodně dlouhou dobu.
To přece je dobře – lidi vy snad nevíte nic o marketingu? Proto tato soutěž existuje, proto byla vyhlášená a proto jsou ve hře ceny. Myslíte že by to někdo sponzoroval jen tak? bez jakéhokoliv užitku?
Od toho 95% všech soutěží je, aby přinesly zisk- včetně hokeje, fotbalu (tam jsou přece taky sponzoři)
Takže zanechte nesmyslných protestů a vyhlašte si vlastní soutěž.

Tagy:

2 komentáře ↓

 • noname

  Dal jsem si trochu oddech při práci a prošel jsem si Běžešelemovací řůčovičky páně COE. Abych tady hned na začátku a současně shrnutím uvedl proč vlastně k této soutěži došlo:

  Pan „CEO“ je docela dost dobrý taktik, marketing má zmáklý, ale SEO mu moc nejde. Musel si tedy vymyslet další způsob, jak se zviditelnit a jak podpořit své nové aktivity.

  V konferenci SEO byl již několikrát spražen kvůli svým pokusům získávat si zpětný rank vkládáním planých komentářů, ve kterých nikdy nezapoměl uvést odkaz na svůj www přístav, nejlépe v několika exemplářích do jednoho příspěvku.

  Ale jak jsem již uvedl, pan „CEO“ neumí fyzicky SEO aplikovat, pouze jej umí prodat některým slušně platícím firmám. Soutěž má tři významné faktory, s kterými pan „CEO“ počítá:

  1) Odkazování na domowský přístav www, tedy ony nechvalně proslavené stránky, které také nabízejí webdesign, ikdyž sami by potřebovaly zásah odborníka, a dále pak odkazování na jeho další nový projekt, který potřebuje podpořit několika nezávislými odkazy.
  2) Další krok ke zviditelnění své „Internetové reklamní agentury“, respektive jeho osoby, kdy rozdělí český internet na dvě strany. Jedna strana jej bude zatracovat, jedna jej bude vychvalovat. Mnoho z potencionálních zákazníků bude v těchto dvou táborech preferovat kladné ohlasy a přikloní se ke spolupráci s CEO RN.
  3) Posledním, o to však důležitějším faktorem je získání nových poznatků o tom, jak se skutečně SEO dělá, aby mohl začít také skutečné SEO dělat i sám pan CEO. Výsledky si totiž velice pečlivě prostuduje, zaznamená si veškeré poznatky a použité praktiky a bude se snažit „opisovat“ a různě kombinovat použité praktiky.

  Není nic jednoduššího a promyšlenějšího, než si zadarmo (och, pardon, za jeden mobil) nechat provést SEO na několika desítek stránkách a porovnávat výsledky.

  Omlouvám se, že se nepodepíšu, ale jednak se SEO živím a jednak jsem na českém internetu dost znám. Obé jsou dost pádné důvody zůstat v anonimitě a nejenom proto, abych nebyl napadán za snahu zviditelnit se.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist