Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Stěhování

Září 1st, 2004 · 1 Komentář · Dlouhá chvíle

Tak jsem se nakonec v pondělí v pozdních hodinách přestěhoval, bydlím v ulici, která se jmenuje nad lesním divadlem. Když jsem to psal kamarádce, v zápětí mi přišla odpověď Tak to přesně vím kde je, hned naproti je ulice na lesním hledišti což mě tedy docela pobavilo.
Včera večer jsem si konečně vybalil věci a rozchodil PC a síť takže zbytek večera patřil hrám – nedalo se nic dělat zapařili jsme 2 hoďky UT2004 a pak 2 hoďky AOE a byla půlnoc.
Jinak jsem zatím spokojený, kluci (spolubydlící) jsou v pohodě, jenom by to snad chtělo vlastní klíč – ale ten se snad podaří zajistit dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Stěhování

Srpen 24th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Dlouhá chvíle

Tak to vypadá že se budu stěhovat, ale zatím nevím jestli tento víkend, nebo až příští týden. Ale hlavní je že už vím kam 😉 včera jsem tam byl.
No nedivte se, je přece okurková sezóna tak o čem by se dalo psát? musel jsem si tedy aspoň usmyslet že se přestěhuju jenom proto abych to tady mohl napsat. 😉


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist