Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Září 26th, 2005 · 1 Komentář · Zajímavé WWW

Určitě jste již slyšeli o v poslední době tak populárních kontrolách v Meinlovi, v Hypernově, nebo trošku starších kontrolách v Čínských „restauracích“. A o jejich více než zdrcujících vysledcích. Pokud máte ve svém okolí prodejnu podobného ražení, určitě jste již někdy zvolali „ČOIku na ně!“. Přičemž Česká obchodní inspekce, ale není ta pravá instituce, na kterou byste se měli obracet.
Pokud máte problém s kvalitou potravin, nebo něčím, co se potravin týká, obraťte se raději na úřad se jménem Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Z jejich stránek cituji: SZPI je organizační složka státu, která je přímo podřízená ministerstvu zemědělství. Je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin.
A poslat onu kontrolu není zase tak složité, stačí vyplnit formulář na stránkách Státní zemědělské a potravinářské inspekce, a to konkrétně v menu „kontaktujte nás“, podmenu „podněty ke kontrole“. Ale abyste to nemuseli sáhodlouze hledat, zde je přímý link. To je alespoň instituce, která si svůj podíl daní zaslouží a má své stránky taky k něčemu dobré. Dalo by se říct, že je to udavačství, ale co jiného můžete dělat proti jedům, které vám ve vašem obchodě prodávají?
Z neověřených zdrojů jsem se také dověděl, že pokud zanecháte svůj e-mail, budete o výsledcích inspekce informováni touto formou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

  • Eva

    Českou Obchodní inspekci neboli ČOIku mužete alarmovat v případě. že je něco v nepořádku s účtem, či váhou a množstvím zboží. Tato instituce se stará i o ceny v ,,akci“ a množství zboží na období akce.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist