Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Souboj webů aneb HTML wrestling

Srpen 14th, 2007 · 1 Komentář · Zajímavé WWW

Je to již měsíc co existuje zajímavý až nezvyklý projekt s názvem SoubojWebů.cz.

O co jde?
Jednotlivé weby mezi sebou bojují o přízeň publika (nás Internetových uživatelů). Po vstupu na stránku se zobrazí dva náhodně vybrané weby a je na vás, abyste zhodnotili který z těchto webů se vám zdá lepší, hezčí, přínosnější. Samozřejmě pokud jsou oba tyto weby hrozné, nebo naopak příliš dobré, je zde možnost hlasovat pro remízu.
Pokud máte vlastní stránky, určitě je do systému zaregistrujte. Třeba tak získáte i pár návštěvníků, nebo alespoň zjistíte jak se váš web líbí nebo nelíbí, v konkurenci současných asi 100 zaregistrovaných soutěžních webů.
Pokud vlastní stránky nemáte, zkuste se na tento web podívat také. Třeba tam najdete něco nového a nečekaného co vás zaujme.
Jediné co bych trochu vytknul je link „hlasujte pro dalšího vítěze“ po každém hlasování, trošku to zdržuje a asi pro to není z pohledu uživatele žádný důvod.
Zkuste si to sami a dejte vědět do komentářů co si o projektu myslíte.
souboj webů


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist