Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Sdílení fotek na Ntou

Červen 9th, 2005 · Zatím nejsou komentáře · Programování, Zajímavé WWW

Na webu jsou už stovky, nebo možná i tisíce různých systémů na sdílení fotografií. Jen na českém Internetu jich nalezneme hned několik desítek, jejich seznam nalezneme například v kategorii fotoalba na seznamu.
Proto už ani nevěnuji pozornost tomu, že vzniklo zase nějaké nové fotoalbum. Ale dnes mne kolega upozornil na jedno takové fotoalbum, které přináší po dlouhé době zase něco nového. Nejvíce mne překvapila možnost vyhledávat fotky podle jejich barevného odstínu. Pokud jste se někdy pokoušeli hledat fotku nebo texturu do svého layoutu, určitě víte, že je někdy problém tu správně laděnou fotku sehnat. Ale na webu http://krazydad.com/, si díky službě color picker můžete takovou fotku relativně jednoduše najít. Na každé stránce s fotkou je i druh licence, s kterou fotka přichází.
Dále je zde možnost prohledávat fotky podle popisku, kategorie a spousty dalších parametrů.
A pro programátory .NET je tady ještě perlička v podobě .NET wrapperu. Tento web totiž obsahuje tzv. WEB API, díky kterému můžete některé ze služeb flickeru, nabízet i na vlastním webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist