Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Registrace a další novinky

Červen 17th, 2005 · 1 Komentář · Ostatní

Jak už jste možná zaznamenali, přibylo zde na webu několik novinek. Je to např. navigace k předchozímu a následujícímu článku, která je pod každým článkem. Dále pak kontextově dohledaný seznam souvisejících článků taktéž pod článkem. V levém menu se objevil seznam posledních několika komentářů a ještě jedna věc o které chci napsat zejména.
Je to odkaz „Registrace“ úplně vlevo nahoře a taktéž pod každým článkem, u formuláře pro komentář. Po registraci dostanete heslo na svůj e-mail, toto heslo je možno kdykoliv změnit. V současné době vám registrace přinese jen jedinou věc. Pokud napíšete pod svou novou registrací komentář a já vám jej schválím, všechny další komentáře budou „schváleny“ automaticky, tudíž se budou zobrazovat okamžitě po odeslání. Vím není to nic moc, ale snažím se zamezit komentářovému spamu, který se rozmáhá, a zároveň chci umožnit lidem aby řekli svůj názor okamžitě. Tak toho třeba někdo využije.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist