Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

První opravdový vyhledávač realit

Únor 22nd, 2007 · Zatím nejsou komentáře · Zajímavé WWW

Tisková zpráva

Ostrava – 22.02. 2007

Dnes skončilo veřejné testování serveru digi reality.cz. Byl spuštěn oficiální provoz služby, jenž přináší nový pohled na vyhledávání realit. Na první pohled obyčejný realitní server, za jehož rozhraním se však skrývá moderní vyhledávací systém.

„Jádro projektu www.digireality.cz je od ostatních rozdílné hlavně ve způsobu získávání informací. Ostatní realitní servery pasivně čekají na nabídky, které jim do databáze vloží realitní kanceláře. Tento server však aktivně brouzdá po internetu a nabídky jednotlivých kanceláří si stahuje. Tím je zajištěna maximální možná aktuálnost, přesnost a také velké množství dat.“ vysvětluje Jiří Herník, vedoucí projektu.

V současné době tento vyhledávač každý den najde a zkontroluje okolo 25 tis. bytů a domů z celé ČR. Nabídky jsou rozděleny do kategorií podle klíčových parametrů a je nad nimi umožněno vyhledávání. To už je v kombinaci s pokročilým vyhledáváním, zasíláním novinek na email, či RSS kanály, opravdový nástroj pro hledání. Koneckonců byt či dům si mnozí z nás koupí jen jednou a na celý život, tak proč nevybrat to nejlepší?

Další informace:
Adresa serveru: https://www.digireality.cz
Telefon: +420 724 344 252 (Jiří Herník)

Tiskovou zprávu „otiskli“ na těchto stránkách:
chcete koupit byt nebo dům?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist