Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

opera a microsoft windows mobile

Září 1st, 2004 · komentáře 2 · Ostatní

Ne že bych byl zastáncem alternativ za každou cenu, ale přesto se neubráním povzdechu – konečně.
Ano konečně je to tady, snad budu mít operu i pro Dataphone II (mda II) a samozřejmě i pro předchozí verze a vůbec téměř pro vše na čem běží operační systém microsoft windows mobile. Na webu opery se nechali slyšet:
Oslo, Norway – August 31, 2004
Opera Software today announced that its revolutionary Opera smartphone browser will soon become available for Microsoft Windows Mobile software.

Pokud vás to zajímá, přečtěte si tiskovou zprávu.

Mé oblíbené browsery jsou IE a firefox v práci používám tak 95:5 ve prospěch IE, ale to je dáno zaměstnavatelem. Doma si to pak vynahrazuju a používám tyto browsery v přesně opačném poměru.
Na Dataphone mě trošku štvalo, že jsem neměl k dispozici žádný rozumný browser kromě IE, které by ovšem také ještě potřebovalo doznat značných změn. Minimálně by měl umět multi-tab což tedy umí, ale až s patřičným pluginem, který se ale musí koupit zvlášť.
Takže se těším na operu, vyzkouším a pak uvidím, doufám že předčí mé očekávání. Jakmile bude opera ke stažení, dám vědět.

Tagy:

2 komentáře ↓

  • rony

    Hovori sa hlavne o Windows Mobile for Smartphones, z coho vypadavaju MDA, lebo je tam Windows Mobile. Ci bude teda Opera pre PocketPC (WM) by som este nechal na cas.

  • rammi

    No taky je tam veta ktera je mene specificka a ta rika ze by to melo byt pro Microsoft Windows Mobile software. Coz je i PDA, takze predpokladam ze jakmile to budou mit prepsane na smartphone tak odsud je k PDA uz jenom kousicek.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist