Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Online rozhovor s aničkou dajdou

Červenec 1st, 2004 · Komentářů: 2 · Dlouhá chvíle

I když jsem superstar nesledoval, vím že se dlouho povídalo o nějaké aničce dajdou… takže mi občas přišlo nějaké video s jejím zpěvem atd… ale tenhle online rozhovor mě dorazil
Ta holka má takové sebevědomí že jí vyčnívá z hlavy. Ale ve stejné sebevědomé odpovědi na otázku se stihne odrovnat 😉
jeden příklad za všechny:

OTÁZKA: ( jiti ) Myslíš, že tvoje propadnutí bylo jen „zásluhou“ účinkování v superstar, když už jsi měla špatné známky i v pololetí, tedy ještě dávno před superstar??? To si na tebe zasedli i předtím, když jsi nebyla „celebrita“?? Proč to ostatní, kteří postoupili mnohem dál, do dalších, časově náročnějších kol zvládli dokonce i u matury a ty ani ročník???
ODPOVĚĎ: ( 01.07.2004 16:30 ) Špatné známky jsem měla,to ano.Nejlepší zrovna nebyly.Jenomže jsem nikdy předtím nepropadla.Propadla jsem z toho důvodu, že chtěli udělat lepší jméno a lepší pověst naší škole.Když nechají propadnout někoho známýho, tak to vzbudí mezi studenty nejméně strach.a škola si získává dojem přísnosti.je to přesně tak,jak to řekl můj táta.Vyšlo to včera v Blesku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • Anonym

    Ty kravo zasrana tahni na Ural ze svym fotrem ty DEMENTNI DAJDOU

  • Katka

    Mooooooooooooooooooooc prosíííííííím sháním jakíkoliv kontakt na O. Soukupa ze Superstar, adresu, mail,tel. č. prostě cokoliv. Jsem ochotna udělat cokoliv. prosím pomoz mi!!!:cry:

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist