Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Novinky v registrování do katalogů

Červenec 21st, 2009 · Komentářů: 7 · Podnikání

Před pár měsíci jsme spustili službu manreg.cz – manuální registrace do katalogů. Pořád se to tak nějak vyvíjí, zákazníci pomalu přibývají a chtějí registrace dalších a dalších stránek. Podařilo se nám dodělat konfigurátor katalogů zhruba podle našich představ, ještě to nějakou práci chce, ale takhle jednoduše si vybrat katalogy, do kterých chcete registrovat se vám jen tak nepodaří 😉

Pár dní nám nejel script, který zjišťuje aktuální hodnoty Pageranku a Sranku, a tak se v grafech klientů objevil takový šikmý zub, jaký je vidět na titulní stránce webu. No pokud to bude nejzávažnější problém, se kterým se setkáme, tak jsem spokojený.

Zdá se, že zákazníci zůstávají loajální. A i když jsem s několika z nich měl debatu na téma ceny, většinou zůstávají, protože jim to za ten komfort stojí.
Ozývaly se sice hlasy – někdo mi ty registrace dělá levněji. Na to odpovídám, že my tlačíme na komfort a kvalitu a to se prostě v ceně promítnout musí. Většinou se stejně ukázalo, že to jsou levnější služby, ale bez faktury, bez screenshotu a navíc si pořád musí s někým posílat excely. A když se chcete zeptat jak registrace pokračují, tak se musíte zeptat emailem / ICQ, čekáte na odpověď, a potom příjde excel tabulka, kterou musíte otevřít a zkoumat co se vlastně stalo.
U nás se stačí přihlásit a podívat, případně udělat změny i během registrací, registrace pozastavit, změnit text, nebo vybrat jiné katalogy.

Další věcí, která se bez systému špatně dělá, je doregistrování do nových katalogů – třeba o pů roku později. U nás to lze a to navíc ještě s tím, že když si například vyberete katalogy s pagerankem alespoň 3, tak vás automaticky doregistrujeme jak do nových katalogů, tak i do těch, které jsme již znali, ale stoupnuly jim parametry na vámi požadované hodnoty.

Udělali jsme pár změn také pro registrátory aby měli pohodlnější práci a stihli toho více takže nyní bude zakázka zpracována ještě rychleji.

Pokud tedy chcete mít konečně v registracích pořádek a vědět co, kdy, kam, jak a s jakým výsledkem bylo registrováno, zadejte si portfolio vašich webů do systému ManReg.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

7 Komentářů ↓

 • Petr Soukup

  Základní problém je, že 8Kč je proti dumpingovým webtržníkům prostě hodně. Vlastně dokonce 9,50Kč, když to budu přefakturovávat s DPH. A dát 40 000Kč za hloupé registrace do katalogů je zkrátka moc 🙂

 • Mirek Hoza

  Webtržníci mají bonus, aby neremcali 🙂 Když to vezmu z mého pohledu, je pro mě jednodušší zaregistrovat se na Manregu, nabít tam prachy, založit fakturu a nic dalšího neřešit. Sepsat s někým dohodu o provedení práce, zaplatit z toho daně, hlídat jestli to udělal, kontrolovat to, to se osypu, jen si to představím. I když je to o krapet dražší, stejně je budu využívat…

 • eMan

  Za 8-9.5Kč bych už čekal teda kvalitnější seznam katalogů. Proč tam máte tolik katalogů které nepřidávají odkazy nebo přidávají odkazy s nofollow?.

  Další věc, ten graf na první stránce je pěkně zavádějcí. Srank 80 určitě není z katalogů.

 • MarekH

  Jak jsou vyřešeny katalogy, které nyní sice fungují, ale přestanou fungovat (celý katalog se zruší)? Jak pozná klient, co je už zrušené?

 • Jiří Herník

  pozná, ale jenom ten, kterého se to týká.

 • Jiří Herník

  Ano pro webtržníky je 30% bonus k dobití kreditu (min. platba 1000, takže zaplatíte 1000, na účet dostanete 1300). Daňový doklad pro DPH mohu někomu případně vystavit, ale DPH bude stejně připočteno.
  Snížení ceny v budoucnu není vyloučeno, ale vzhledem ke kvalitě a komfortu služby je cena taková, ten systém samozřejmě není zadarmo a energie do něj vložená se musí zaplatit, také uvažujte o tom, že vás sprostíme veškeré komunikace s registrátory, prostě naklikáte, zaplatíte fakturu a pak už to jede.
  Takže pokud byste rádi systém využili ve větším měřítku, ale částka se vám zdá moc vysoká, zaregistrujte se a ozvěte se mi a něco můžem vymyslet. Od dobití za 10.000 kč se můžeme bavit o nějakých dalších slevách.

 • Paremy

  System sa mi maximalne paci a som spokojny. Cena za registraciu je uplne v poriadku. 😉

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist