Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Miranda

Listopad 19th, 2004 · Komentářů: 5 · Ostatní

V práci jsem přešel do jiného týmu, abych byl přesnější do týmu jehož většina je v USA a jehož většina používá Yahoo messenger. Odmítl jsem si ale k mému ICQ a MNS messengeru doinstalovat ještě Yahoo messenger a byl donucen si nainstalovat mirandu, protože takhle to už dál opravdu nejde. Co mě ale opravdu štve je že miranda si neumí stáhnout skupiny kontaktů z ICQ. Což o to nebyl by problém si jednotlivé lidi přetáhnout do skupin ručně. Kdyby ovšem těch kontaktů nebylo 246 v 16ti skupinách (a to jsem minulý měsic dělal čistku). A nezachránilo mne ani to že si do ICQ můžu přidávat AOL kontakty (mám tam jenom jeden).
Ach jo, proč používá každý něco jiného? Je snad tak velký problém udělat jednu síť klientů, která by umělo posílat a přijímat zprávy i z jiných sítí? Tím myslím jednoho klienta pro jednu síť ovšem komunikace s ostatnímy IM by neprobíhala u klienta, ale na serveru. Ano vím že existuje jabber, ale vyřeší to můj problém?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

5 Komentářů ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist