Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Kurz ASP.NET – 0 – předmluva

Prosinec 7th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

Dnes, v době ve které se pro mě stává znalost .NET nutností jsem se rozhodl, že začnu psát kurz ASP.NET. Stejně jako jsem se naučil HTML tím, že jsem začal psát kurz HTML. Na onen kurz (cca 5 let zpátky) jsem měl docela pozitivní ohlasy, tak doufám, že se historie bude opakovat.
Absolvoval jsem již spousty školení a seminářů ale první 3/4 vždy zabírala teorie. Já to plánuji tak, že od začátku budou uvedeny příklady a všechny teorie budou vysvětleny rovnou na nich.
Pokud jsem vás dostatečně nalákal, pak si přidejte tento web do vaší RSS čtečky abyste „neprošvihli“ první díl, který by měl následovat během tohoto týdne. Rád bych dodržel frekvenci jeden díl za týden, ale nejsem si jist jestli to vzhledem k nadcházejícím svátkům budu moci dodržovat, ale vy asi budete mít taky jiné starosti než číst kurz.
Základní předpoklady jsou znalost HTML, programování v jakémkoliv (nejlépe OO) programovacím jazyce, a alespoň power-user znalost Windows. V pozdějších dílech bude také pořeba alespoň částečná znalost jazyka SQL.
V první kapitole kurzu se dozvíte co si nainstalovat a abyste mohli začít psát ASP.NET aplikace. Tento díl vyjde zítra touto dobou 😉


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist