Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Koblížky

Září 30th, 2005 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

Dnes jsme konečně prolezli větší část blízkého supermarketu, ale nic moc zajímavého jsme nenašli. Snad jen pár perliček 26ti palcovy LCD monitor za €650,-, tyčky (nebo jak se tomu nadává) na nordic walking, který je tady mimochodem dost populární – Údajně tady tuto činnost vynalezli. I když kolegové v práci říkají, že se jim posmívají jako běžkařům, kteří si zapoměli doma lyže. Stály 15 euro, takže skoro jako nabíječka na „Ery sonicsson“ ;), kterou jsem si musel koupit za €13 protože jsem tu svou zapoměl doma. A podařila se mi neuvěřitelná věc, koupil jsem něco co vypadá, voní a chutná úplně stejně jako u nás… jsou to koblížky plněné meruňkovou (asi) marmeládou. Konečně nějaké pečivo které znám. Původně jsem se tedy snažil vybrat relativně normalní chleba, ale nakonec jsem vsadil na jistotu a koupil jsem si chléb toustový, potom nějaké bagety „Upeč si doma“ vlastně „Esipaistettuja patonkeja“. Dívali jsme se s kolegou taky po nějaké webkameře, ale nejlevnejší stála €19.95, takže jsme se rozhodli, že si webkameru pořídíme raději až doma.
Na zítřek je v plánu výlet, pravděpodobně do Helsinek, ale možná že nakonec skončím úplně jinde, takže pokud vyjde počasí, snad budou i nějaké fotky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist