Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Jeho nápady a názory…

Říjen 6th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Dlouhá chvíle

Tak jsem byl Džendysem upozorněn na jednu stránku, plnou nápadů jak vyřešit spoustu problému s kterými se lidstvo potýka… I když někdy nápady vypadají zajímavě a téměř proveditelně v důsledku si myslím že by to skončilo většinou katastrofou 😉 Například zastavení sopky ucpáním jícnu 😉 To by podle mne dopadlo velice špatně, protože utržením sopouchu (jak se to ostatně nedávno stalo) dojde k mnohem větším škodám než jen vytékáním lávy.
Některé věci jsou již dávno vymyšlené a reálně se používají… například meziplanetární Internet země-mars… Princip který je zde popsán se už dávno používá 😉 říka se mu tuším synchronizace? 🙂 ale máme i příhodnější systémy – třeba cachovací proxy.
Každopádně věřím tomu že jednou autor něco převratného vymyslet může, získá na to patent a bude za vodou :), jenom by to ještě chtělo dopilovat češtinu – nikdo není neomylný, ale … no ale názor si vlastně udělejte sami.

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist