Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Jak se jezdí pro zboží?

Únor 6th, 2009 · Komentářů: 2 · Podnikání

Přecejen je to již delší dobu co jsem byl naposledy pro zboží v přístavu. Tentokrát nám přiletělo zbožíé letecky do Prahy, a tak stálo za to se podívat jak to funguje na celnici v Praze.

No a jakže se to jezdí pro zboží?
Přece si spočítáte kolik kubíků vám má přijít… třeba 1.25 CBM, potom zajdete do svého osobního vozu změřit kufr no a když naměříte 1,3 CBM, tak to vejde a ještě máte 0,15 CBM rezervu.
Takže hurá jedem. Potom co přijel chlápek s destou, položil na zem paletu a řekl: „příjemnou zábavu“.
… Měl pravdu, takhle reálný tetris jsem ještě nehrál.
Nakonec to ale všechno vyšlo. Do kufru (tzn ani na zadní sedadla se už nevlezla ani bunda) Nakonec však nebylo třeba mít ani žádné zboží vpředu.
mondeo


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • balejmar

    Tak to mi přijde celkem odvážné, změřit objem kufru, porovnat s objemem krabic a vyrazit do Práglu:-D To, že mám 0.15m^3 rezervu, ještě neznamená že se to tam (bez poškození) vleze. Ale tak jak je vidět tak se vlezlo:-) Zajímalo by mě jen jestli’s musel posouvat sedadlo řidiče – já když jsem nás stěhoval naším kombíkem tak jsem byl nalepený na přední sklo jak moucha, což mi vzhledem k airbagu nepřipadalo moc bezpečné a ani na těch 15km to nebylo moc pohodlné…

    PS: Piš víc a častěji!

  • Jiří Herník

    No a nebo by sis mohl pujcit za 3000-5000 transita, tak si vyber. 😉

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist