Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Hudba na Internetu… zdarma?!

Červenec 30th, 2010 · Komentářů: 2 · Zajímavé WWW

Už je to nějaký pátek co jsem narazil na web grooveshark.com, na kterém se dají skládat playlisty z jejich databáze, hledat dle autora, alba nebo názvu skladby / písničky. Potom však můžete kliknout na „play“ a ono to hraje… v dobré kvalitě, nezkrácené verze, dá se to prostě plnohodnotně použít na pouštění hudby z počítače. A v zásobě mají snad úplně cokoliv vás napadne. Testovací widget si můžete vyzkoušet a taky uvidíte, že jsem našel fakt všechno. Kraftwerk, Prodigy, Aphrodite, Fear factory, Bach, nakonec ani čeština není problém např Karel Gott, nebo Maxim turbulenc 😉

Až když kliknete na tlačítko „download“, tak objevíte obchodní model, kdy dostanete odkazy na iTunes či MP3Amazon. Škoda jen, že se ten link neotevře v novém okně.

Tak a kdybyste nevěděli jakou hudbu hledat, je tady na to jiná služba a to LivePlasma.com, kde si naklikáte vaše oblíbené kapely a vypadnou vám jiné, které by se vám mohly líbit. Pravděpodobně to funguje na principu „sociální sítě“, takže co vy označíte jako oblíbené se rázem zařadí do souvislostí s dalšímí oblíbenými. Bohužel už to nefunguje tak úplně jak bych si představoval. u filmů je to už lepší, ale pokulhávají aktualizace databáze, nové filmy tam prostě nejsou.

Kdyby jste chtěli inspiraci na jaké filmy kouknout, pár mých oblíbených filmů jsem naklikal tady. Zkušebně jsem si naklikal i nějakou mapu hudby, ale nějak divně se mi interpreti skládají vpravo dole přes sebe.

[poll id=“4″]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy: ···

2 Komentářů ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist