Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

googlepod

Listopad 18th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Nezařazené

Eric Schmidt prohlásil „The next killer device is a clearly a personal one,“ Schmidt said. „The one I personally favor is putting all the world’s information into the equivalent of an iPod, which will be possible in the next five to 10 years. And if you can’t quite do that, your wireless connection will help you get what you need.
(citát z článku Silicon Valley leaders look at future)
A protože nevidím důvod proč by to nebylo možné (vždyť máme GPRS, CDMA, WI-FI, EDGE a buh ví co všechno ještě) – vlatně už to exituje. Nevím proč by to mělo být navýváno vizí když je to v podstatě reálná a již existující věc. Takže googlepod. 😉 Takže vlastně každý z nás bude takový polodigitální Leonardo Da-vinchi. O tom se přeci tvrdí že byl poslední člověk který onbáhnul vědění světa. Ale my budeme po dlouhé době zase první.
Všichni lidé světa hrozně dlouho vytvářeli spousty nových věcí a vymýšleli spousty nových myšlenek. Ale teď po několika desetiletích kdy jsme se učili tyto informace setřídit a naučit se s nimi pracovat, to vypadá že vývoj půjde ještě rychleji.
No jen aby to dobře dopadlo.
Na google lze najít opravdu všechno – chcete si sestrojit bombu? dozvědět se něco o jedech? nebo stavět modely? případně se věnovat kvantové fyzice?
No a pokud máte tohle všechno sebou, tak „všechno“ víte, nebo to můžete během chvilky zjistit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist