Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Film: Sestry na Bahamách

Listopad 23rd, 2006 · 1 Komentář · Ostatní

Po dlouhe době napíšu nějakou tu zmínku o filmu. Jmenuje se „Sestry na bahamách„, anglicky Holiday in the sun. A vřele doporučuji nedoporučovat a už vůbec se na něj nedívat. Už v prvních několika minutách mi bylo jasné, že to není film pro mne. První polovinu jsem čekal kdy už přijde něco zajímavého, a druhou polovinu jsem si říkal, že jsem musel to něco přehlédnout. Nicméně jsem tato psychická muka vydržel až do konce.
Když jsem tak nad tím přemýšlel, cílové publikum bych viděl na 12-14 leté dívky. Takže pokud jste 13ti letá dívka, určitě se na tento film podívejte. Pro ostatní, to celé spíše působí jako mdlá celovečerní reklama na nějaký hotel. Chvílemi jsem čekal kdy se objeví adresa.
Pokud nechcete znát celý děj filmu Sestry na Bahamách, prosím dál již nečtěte!
V podstatě jde o to, že dvě 15ti leté sestry, s rodiči milionáři, jedou na dovolenou na Bahamách, tam si prožijí své letní lásky, a při tom trošku naivním způsobem chytí pašeráka historických artefaktů. Ostatně celý „film“ působí trošku dost naivně.
Že já se předím nepodíval na to ubohé hodnocení na IMDB (anglicky) nebo CSFD (hezky česky).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Jeden komentář ↓

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist