běžešelemovací řůčovičky

Soutěž skončila, nevyhrál jsem :( ale co se dá dělat tak zž to v životě chodí, několik odkazů pro zorientování:
java hry
tapety na mobil
polyfonni melodie
Zpět na hlavní stránku

Co to vlastně jsou běžešelemovací řůčovičky

Jsou to vlastně klasické řůčovičky tak jak je známe, ale jedna jejich část (nejčastěji horní) je upravena patentní metodou běžešelemováním® tak, aby tyto řůčovičky šelemovaly i za běhu - odtud tedy název běžešelemovací řůčovičky.

Běžešelemovací řůčovičky jsou tedy, narozdíl od klasických řůčoviček, vhodné zejména pro běžce, případně jinak sportovně aktivní uživatele. jak vypadají se můžete podívat tady:
běžešelemovací řůčovičky

K čemu řůčovičky jsou

Řůčovičky obecně lze nazvat multifunkční částí oblečení, za určitých okolností i vetším oděvním celkem. Řůčovičky se staly nedílnou součástí většiny oděvů - zejména pánských, u dámských modelů se řůčovičky nevyskytují tak často a tím méně jejich běžešelemovací verze, což je poněkud zvláštní když uvážíme o jak jedinečnou a těžko nahraditelnou věc se jedná. Ovšem ženy místo řůčoviček používají trošku jiné zařízení, to ale neexistuje v běžešelemovací obdobě, což trošku omezuje jejich využití.

Výhody které běžešelomovací řůčovičky přinášejí

Oproti klasickým řůčovičkám přinášejí řadu výhod, například zamezení nechtěnému samovolnému vyprázdění obsahu, nebo naopak jejich samovolnému nechtěnému naplnění. A nejen to, běžešelomovací verze řůčoviček do jisté míry brání i nesamovolnému vyprázdnění - tedy ochranou před zloději. I když musíme uvést i jednu nevýhodu, kterou bohužel běžešelemovací řůčovičky oproti své původní předloze mají - jejich přístupová doba je poněkud delší. Ale toto je více než vyváženo právě jejich patentovanou ochranou obsahu - (běžešelemování ®).

Jak si běžešelemovací řůčovičky opatřit

Za poplatek 500 Kč vám vaše stávající oblečení vybavené řůčovičkami ošetříme naší patentovanou metodou běžešelemováním ®, čímž získáte běžešelemovací řůčovičky a navíc vám odpadne problém co se starými již nepoužívanými klasickými řůčovičkami. Pokud máte zájem o běžešelemování ® vašich řůčoviček volejte zdarma na tel 800 - BĚŽEŠELEMOVACÍ - ŘŮČOVIČKY a domluvte si přesnější podmínky


Zpět na hlavní stránku rammi.cz

Vytvořeno: 9.8. 2004
©2004 Jiří Herník aka Rammi