Běžešelemovací řůčovičky

Soutěž skončila, nevyhrál jsem :( ale co se dá dělat tak už to v životě chodí.
Stránka zůstala a tak si ohřeji polívčičku. Pojďte se podívat na mé projekty v oblastech reality a porovnávač cen

Co to vlastně jsou běžešelemovací řůčovičky

Jsou to vlastně klasické řůčovičky tak jak je známe, ale jedna jejich část (nejčastěji horní) je upravena patentní metodou běžešelemováním® tak, aby tyto řůčovičky šelemovaly i za běhu - odtud tedy název běžešelemovací řůčovičky.

Běžešelemovací řůčovičky jsou tedy, narozdíl od klasických řůčoviček, vhodné zejména pro běžce, případně jinak sportovně aktivní uživatele. jak vypadají se můžete podívat tady:
běžešelemovací řůčovičky

K čemu řůčovičky jsou

Řůčovičky obecně lze nazvat multifunkční částí oblečení, za určitých okolností i vetším oděvním celkem. Řůčovičky se staly nedílnou součástí většiny oděvů - zejména pánských, u dámských modelů se řůčovičky nevyskytují tak často a tím méně jejich běžešelemovací verze, což je poněkud zvláštní když uvážíme o jak jedinečnou a těžko nahraditelnou věc se jedná. Ovšem ženy místo řůčoviček používají trošku jiné zařízení, to ale neexistuje v běžešelemovací obdobě, což trošku omezuje jejich využití.

Výhody které běžešelomovací řůčovičky přinášejí

Oproti klasickým řůčovičkám přinášejí řadu výhod, například zamezení nechtěnému samovolnému vyprázdění obsahu, nebo naopak jejich samovolnému nechtěnému naplnění. A nejen to, běžešelomovací verze řůčoviček do jisté míry brání i nesamovolnému vyprázdnění - tedy ochranou před zloději. I když musíme uvést i jednu nevýhodu, kterou bohužel běžešelemovací řůčovičky oproti své původní předloze mají - jejich přístupová doba je poněkud delší. Ale toto je více než vyváženo právě jejich patentovanou ochranou obsahu - (běžešelemování ®).

Jak si běžešelemovací řůčovičky opatřit

Za poplatek 500 Kč vám vaše stávající oblečení vybavené řůčovičkami ošetříme naší patentovanou metodou běžešelemováním ®, čímž získáte běžešelemovací řůčovičky a navíc vám odpadne problém co se starými již nepoužívanými klasickými řůčovičkami. Pokud máte zájem o běžešelemování ® vašich řůčoviček volejte zdarma na tel 800 - BĚŽEŠELEMOVACÍ - ŘŮČOVIČKY a domluvte si přesnější podmínky


Zpět na hlavní stránku rammi.cz

Vytvořeno: 9.8. 2004
©2004 Jiří Herník aka Rammi