Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Běžešelemovací řůčovičky – snad už naposledy

Říjen 20th, 2004 · Zatím nejsou komentáře · Ostatní

Před nějakou dobou jsem se přihlásil do „SEO“ soutěže která je známá spíše pod názvem běžešelemovací řůčovičky. A tak jsem vytvořil svou soutěžní stránku. A dál jsem se o to nějak moc nestaral. Původně jsem se sice chtěl zapojit aktivněji, ale čas, který bych musel investovat do budování zpětných odkazů atd, jsem investoval raději do SEO optimalizace někde jinde, takže jsem vlastně hodnotnou cenu „vyhrál“ taky.
Ale i přesto, nebo spíš právě proto jsem překvapen že jsem se ještě vešel do výsledků a to na 7mém místě v kategorii copywriter. Stránka s výsledky je tady.
A aby bylo i nějaké ponaučení – už nikdy se do SEO soutěže nepřihlásím, protože jsou lidé, kteří to soutěžení berou opravdu vážně a mezi ty já se nepočítám, takže šanci na výhru tím pádem ztrácím 🙂
Tak teď zbývá ještě odstranit kategorii běžešelemovací řůčovičky z blogu, odstranit link z mainpage na stránku s řůčovičkama si dám redirect na homepage a tím budu tuhle soutěž považovat za vyřízenou :). S chutí do toho a půl je hotovo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist