Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

Bankovní poplatky

Únor 3rd, 2006 · Komentářů: 2 · Zajímavé WWW

Dnes jsem trošku hloubal nad svým účtem, jak je možné, že za každý příkaz k úhradě vEbance platím o dvě koruny více než je v jejich ceníku?
Nedalo mi to a volal jsem na zákaznickou linku a tam mi vysvětlili, že vlastně opravdu platím jenom to co je v ceníku, ale ty dvě koruny navíc platím ČNB za clearing či co. Už mě to štve, vždy když do ebanky volám, že se mi něco nelíbí, vyrukujou s něčím co by člověk nečekal, ale hlavně mají vždy „dobré“ vysvětlení.
Někdy mám náladu jim tam pěkně vynadat, ale na druhou stranu vím, že ti lidé, kteří jsou na lince podpory, nemají žádnou šanci to ovlivnit, a pravděpodobně tam na sebe musejí nechat řvát každý den, od jiných lidí, kterým to nedochází.
Je to prostě tak, když máte účet, na něm 2 stovky a nic s ním neděláte, tak za dva tři měsíce vám příjde upomínka, že jste v nepovoleném debetu a naúčtují vám „smluvní“ pokutu.
No co se dá dělat, snad jen podepsat petici.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • Beet

    Sice mám účet u jiné banky (CS), ale taky mi hlava ty poplatky nebere. Minulý měsíc jsem zaplatil asi 80Kč na poplatcích. Proč? Za co? Aha mám výhodný balíček, ale platit za výběry z vlastního bankomatu, to už zůstává rozum stát.

    Nedávno jsem se vrátil z Anglie a to byl tvrdý návrat do reality (co se bank týče). V Anglii jsem měl účet zdarma (pravda základní bez Internet bankingu), karta zdarma, výběr z jakéhokoliv bankomatu zdarma. Navíc báječná služba cash back (v obchodě když platíš kartou, tak můžeš dostat hotové peníze, nemusíš do bankomatu).

    No prostě jiná planeta.

  • Richi

    No už padl první rozsudek, myslím proti ČSOB tenhle týden tak snad si banky začnou dávat větší pozor na to co účtují 😕

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist