Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

AVS – psychowalkman

Listopad 24th, 2004 · komentářů 7 · Dlouhá chvíle

Určite jste již slyšeli o AVS – psychowalkmanech. Já také slyšel pořád nějaké zvěsti ale když o tom člověk čte čím dál víc z různých časopisů – naposled tuším docela obšírný článek v Mladém světě – začalo ve mě hlodat jestli na tom může něco být nebo ne.
A tak jsem začal pátrat po tom jak to vlastně doopravdy funguje, chtěl jsem to vyzkoušet na vlastní kůži, a mít vlastní zážitky.
Mind Explorer AVS software 1

A nakonec jsem taky našel soft, který přehrává zvuky AVS přímo na vašem počítači, jen je to bez vizualizace. Ta jak jsem pochopil je tvořena brýlema s několika LED diodami a tyto brýle se pro zajímavost dělají s různou polaritou aby to bylo složitější. LED diody mají údajně svítit přes zavřená víčka.
Já jsem vizualizaci neměl, ale i tak doporučuji si to vyzkoušet. Teď nevím jestli nekecám, ale paměť mi říká že jsem někde četl „bez vizualizace je účinek asi pouze 70%ní.
Jde vlastně o sérii různých frekvencí které většinou v hlavě mírně interferují mezi levým a pravým kanálem ale mozek se po čase zřejmě dokáže naladit na tyto jednotlivé frekvece a tím se dostat do požadované hladiny vědomí.
AVS psychowalkman software
No dost bylo keců, stáhněte si demo Mind Exploreru SW od firmy TC softworks. Toto demo je časově omezené na 30 dní, ale alespoň zjistíte co si o tom máte myslet. Dokoupit se dá také další příslušenství – proklikejte si web je docela přehledný a informativní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

7 komentářů ↓

 • Džendys

  Je to fakt psycho…:shock:

 • Rammi

  Džendys ví o čem mluví, už jsem ho několikrat svázal a nutil ho to poslouchat 🙂

 • cmelak

  Tak snadné to v mozku asi nebude 😉 Ale psychowalkman je super.

 • Michal Prokop

  Základem všech AVS přístrojů je podle mně bohužel právě světelná stimulace. Pokud vím, tak původní výzkum probíhal pouze se světelnými pulsy a zvuky byly přidány dodatečně jako doplněk a podpora světelné stimulace (a například některé laciné české AVS přístroje zvukovou stimulaci ani nemají). Takže nebuďte příliš zklamaní, pokud se vám bude zdát, že ten program moc nefunguje. AVS přístroje opravdu fungují (odzkoušeno, pravidelně používám AVS fy MindPlace).

 • František

  Důchodce, 68 let, programy z Mind-exploreru (koupil jsem legálně software)používám již asi 6 let. Pouze sluchátka, dříve obyčejný cd wolknem (nevím jak se tomu říká, teď MP3 přehrávač). Naprostá spokojenost. Nemohl jsem usnout, teď stačí spustit si určitý program 15-20 min, když cítím že usínám (mozková frekvence se dostává do stavu alfa či beta) sundám sluchátka, otočím se a spím. To jen jeden případ jak lze v praxi použít pouze sluchově, bez brýlí.

 • zdenek

  Měl jsem ho dlouho půjčený a vůbec nelituji,že jsem si ho nekoupil,chvíli to funguje celkem dobře ,ale dále účinnost klesá a navíc četl jsem že je to dáno tím,žeš pro náš celkový tělesný a duševní stav je mnohem důležitější co vnímáme neurony v tlustém střevě než neurony v mozku,náš mozek je asi třikrát více ovlivněn vjemy z břícha než opačně a to jsem přesně zažil po delší době s psychowalkmanem,který je strašně předražený,takže si m\yslím,že to za ty prachy vůbec nestojí…Používám tibetské mísy a funguje to na celé tělo a i když jsou drahé -2500,- určitě mnohem užitečnější,psychowalkman by také doplnkově nebyl špatný ale tibetské mísy jsou mnohem lepěí ,a je to přirozený zvuk

 • Petr

  @Michal P. – Laciné české má Michal na mysli přístroj Flasher, vyraběný asi před 10ti. Dnes jsou české přístroje plně srovnatelné s přístroji vyráběné ve světě a všechny mají zvukovou i světelnou část (Psychowalkman Victory, PC-MM). Dokonce pouze v čechách se dá zakoupit biofeedback, který řídí přímo stimulaci a můžete si kromě svých pocitů i po měření prohlédnout jak jste byli úspěšní s relaxací. Není vůbec problém si to zkusit porovnat bez přístroje a s ním, takže to není žádné jedna paní povídala, ale dá se vše prokázat.
  @Zdenek – Psychowalkman není pilulka, to nemá žádné účiné látky. Když si sednete do auta a nastartujete a nebudete šlapat na pedály, tak se taky nerozjedete. Je potřeba jej umět použít. AVS přístroj je nástroj, který vám umožní snadněji dosáhnout různé stavy vědomí a navodit harmonii těla jakou potřebujete, ale je potřeba spolupracovat. Najít si vlastní techniku, ať už zapojit fantazii nebo použít autogení tréning. Pokud jste se naučil používat tibetské mísy, tak to opět není nic jiného, než dostat mozek do určité harmonie. Frekvence z AVS přístroje se také dostane všude. Ale mohu se tomu svojí vůlí bránit. Potom si nebudu ale psychowalkman kupovat.

Co si myslíš ty?