Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

automatizace psaní dokumentů

Květen 27th, 2005 · Zatím nejsou komentáře · Zajímavé WWW

Teď se už může stát vědcem úplně každý. Každý může mít svou vlastní přednášku na vědeckém semináři. Každý může publikovat vědecké pojednání, hypotézy a zamyšlení. Stačí jen jít na stránku SCIgen – An Automatic CS Paper Generator, napsat jména autorů a vypadne vám kompletní vědecké pojednání.
Autoři tohoto programu dokonce přihlásili svůj dokument na vědeckou konferenci WMSCI 2005, kam bylo dílo přijato. I když později se na této stránce objevil text „The organizing committee received several bogus papers. Some of them were randomly generated.“, zřejmě nebude jejich přijetí zamítnuto. Autoři se tudíž jedou zúčastnit a plánují tam s kamennou tváří přednést tento na pohled vědecký text, hýřící odbornými výrazy, ale v podstatě bez jakéhokoliv smyslu. Takže pokud je vaším snem přednášet na vědecké konferenci, teď se do toho můžete pustit bez práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

Napiš první komentář! ↓

Zatím tu není žádný komentář... Odstartuj to vyplněním formuláře níže.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist