Rammi.cz

Rammi.cz náhodný obrázek

1,5 Mbps Internet Chello od UPC

Září 14th, 2004 · Komentářů: 2 · Ostatní

Tak jsme se konečně dohodli připojit naši domácnost kabelovým připojením k Internetu. A protože nám doma čouhá kabel společnosti UPC, pekařina pro nás byla jasnou volbou. A když jsem se včera na stránkách UPC a chello dočetl, že nabízejí dvojnásobnou rychlost za cenu původní, modem zdarma a instalaci za korunu, neodolal jsem a stejně neodolali i spolubydlící, takže jsem po domluvě do UPC zavolal a službu objednal. Zítra večer by měl přijít technik a Internet zprovoznit. Tak jsem zvědavý na co to krachne. Máme teď doma 3 ks PC, tak jsem zvedav jestli se nám to podaří zprovoznit aby všechno jelo na všem. Vzhledem k tomu že máme objednanou pouze službu Chello classic kde je jen jedna IP adresa budeme to muset řešit asi dvěma síťovkama v jednom PC, přičemž jedna povede do Internetu a druhá do switche.
Ještě jsem to nedělal ale v XP údajně stačí zaškrtnout sdílení připojení k internetu a o zbytek se postarají windowsy. No tak uvidíme, pokud narazím na nějaký zajímavý problém určitě se o řešení podělím – jestli jej tedy najdu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 140 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tagy:

2 Komentářů ↓

  • Rider

    Jednoznačně doporučuji investovat 1-2 KKč do hardwarového broadband routeru. Je to spolehlivé, bezpečné a jednoduché.

  • Rammi

    Vem v úvahu že už máme switch a to pecko na kterém poběží proxy, nebo něco takového máme stejně pořád zapnuté, protože je v obýváku a pouštíme na něm DVD, hudbu atp, takže tohle problém nebude.
    Nevím co víc by mi měl přinést HW router, jestli mi můžete někdo sdělit výhody HW routeru oproti SW tak budu rád.

Co si myslíš ty?

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist